I dobrze. Wykonał zadanie, więc w najbliższym sezonie trzeba mu wyznaczyć cel : Pierwsza trójka. Jest to gość mega ambitny, wyciągający wnioski. Z pomysłem na każdego przeciwnika, jeśli Junco dostarczy mu odpowiednich wykonawców to ja jestem spokojny. Wisła wróci na własciwe tory
