Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 07.05.2017, 20:05
Mina Kiko kiedy "pansławek" potwierdza brak faulu Cywki i nieodgwizdany faul na karnego na Gonzalesie - bezcenna. Za resztę zapłacisz mastercard.

Oczywiście, wiadomo było, że "pansławek" wyjątkowo będzie przymilnie patrzył tym razem na Wisłą a nieprzychylnie n Lechię. Tego jednak Kiko nie wie, więc może cieszyć się i być dumny.
Swoja drogą, bardzo fajnie wypada nasz trener w tym programie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując