|
Mina Kiko kiedy "pansławek" potwierdza brak faulu Cywki i nieodgwizdany faul na karnego na Gonzalesie - bezcenna. Za resztę zapłacisz mastercard.
Oczywiście, wiadomo było, że "pansławek" wyjątkowo będzie przymilnie patrzył tym razem na Wisłą a nieprzychylnie n Lechię. Tego jednak Kiko nie wie, więc może cieszyć się i być dumny.
Swoja drogą, bardzo fajnie wypada nasz trener w tym programie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|