Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 07.05.2017, 13:48
Toeju napisał(a):Wyświetl post
Rozgorzała tu dyskusja o panie Gilu, dwie kartki słuszne podyktowane.[...] Po 4-5 (?) minutach, Cywka ponownie spóźniony, położył rękę na Peszkinie - ten mając spryt boiskowy, wiedział że padając może uzyskać korzyść dla swojego zespołu. Tak też się stało. Tzw. "padolino" było, ale kto by pod faul w takiej sytuacji nie zagrał?
Normalni sędziowie patrzą na to czy zawodnik po położeniu ręki może dalej grać bez przeszkód, czy też poczuł pierdnięcie motylka i mu prąd odcięło.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując