Brozek krol asyst drugiego stopnia ? Brakuje jeszcze zeby ktos obliczyl ilosc asyst piatego stopnia Glowackiego albo dziesiatego stopnia Zaluski i na tej postawie doszedl do wniosku, ze sa bezcenni dla dzialan ofensywnych
Te jego "asysty" potwierdzaja tylko tyle co widac golym okiem, czyli ze jako jedyny napastnik nie wychodzi na pozycje strzeleckie i praktycznie nie oddaje strzalow na bramke (chetnie zobaczylbym jego statystyki w tym zakresie z calego sezonu), tylko wiecznie oddaje wiekszosc pilek do pomocnikow, by ci wykonywali robote przypadajaca na jego obowiazki.