Znowu to mityczne już machanie rękami i kręcenie głową, no ludzie...
s1mone napisał(a):

Brożek dobry start?
Toż jego ostatnio wyprzedza praktycznie każdy stoper na paru metrach.
|
Tak, uważam że start do piłki nadal ma całkiem niezły - nie jest to już to samo co dawniej, bo być nie może. Wskaż mi tych stoperów, co to Pawła wyprzedzają na pierwszych metrach? Owszem, dłuższe "przebieżki" zdarza mu się przegrywać zbyt często (albo inaczej, obecnie rzadko kiedy Brożek decyduje się na pociągnięcie z piłką, woli zwolnić i rozprowadzić). A jaki ma start najlepiej zobaczysz na treningach - jedź, porównaj z innymi naszymi demonami prędkości, naprawdę nie jest daleko
