Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 06.05.2017, 23:13
Jakie szanse na puchary. Tych nie było realnie nigdy.
Taktyka Kiko z silnymi zespołami jest jedna gramy defensywnie licząc na kontry. Dobrze /źle trudno powiedzieć składy w stosunku do top 4 mamy słabszy. Pozwolić sobie na otwartą grę raczej nie możemy bo by się skończył rozwałką.
Jak widmo Lechia ma strasznie słabe końcówki i wtedy pewnie mieliśmy docisnąć dzięki Cywce ten plan nie wypalił.

Gil będziemy pamiętać o tobie i to długo
Odpowiedz cytując