|
Jakie szanse na puchary. Tych nie było realnie nigdy.
Taktyka Kiko z silnymi zespołami jest jedna gramy defensywnie licząc na kontry. Dobrze /źle trudno powiedzieć składy w stosunku do top 4 mamy słabszy. Pozwolić sobie na otwartą grę raczej nie możemy bo by się skończył rozwałką.
Jak widmo Lechia ma strasznie słabe końcówki i wtedy pewnie mieliśmy docisnąć dzięki Cywce ten plan nie wypalił.
Gil będziemy pamiętać o tobie i to długo
|