s1mone napisał(a):

|
Fatalny Brożek, równie fatalny Boguski, słaby Małecki.
|
Popieram
s1mone napisał(a):

|
Na następny mecz Zachara i Bartosz do pierwszego składu i zagrajmy ofensywniej.
|
Popieram.
jason wiślak napisał(a):

|
Nie wiem czy kopacze nie chcieli grać, czy Ramirez kazał im stać jedenastką na swojej połowie w pierwszych 45 minutach, ale nie zrobili nic, żeby dać choć cień nadziei na zwycięstwo i ew.walkę o puchary. Nie oddać żadnego strzału przez 60 minut u siebie to wstyd, sytuacja niegodna takiego klubu.
|
To racja, albo ustawienie było zbyt defensywne, albo możliwości Brożka, Boguskiego i Małeckiego tak kiepskie, że dało to zupełne ZERO w ofensywnie przez 60 minut. Raczej to drugie
jason wiślak napisał(a):

|
Trzeba próbować budować zespół na przyszły sezon. Budować naprawdę solidnie. Tu nie ma już miejsca dla takich zawodników, jak Brożek czy Boguski, .
|
Popieram. 34 lata. Ich czas minął. Zachara i Bartosz są DUŻO DUŻO lepsi.