Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#658
Stary 06.05.2017, 21:54
Wydaje mi się, że w ostatnim czasie całkiem nieźle nam sędziowali (nie widziałem Łęcznej i II połowy Legii). Błędy sie zawsze zdarzają, inna sprawa, ze gość był dzisiaj dramatyczny i cała napinka pod koneic spotkania to jego wina.
Odpowiedz cytując