|
może ktoś miał podobną sytuację?
Wczoraj kupiłem bilet przez internet, ale do tej pory mam status oczekiwanie na potwierdzenie płatności. Nie wiem co robić, czy iść do kas i kupić za gotówkę, a to w jakiś sposób anulować? Bo przepuszczam że potwierdzenie przyjdzie dopiero w poniedziałek.
|