Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#589
Stary 05.05.2017, 16:17
As napisał(a):Wyświetl post
W takim razie dlaczego wczesniej twierdziles, ze to czy Wisla zagra w Europie zalezy tylko i wylacznie od niej samej? Czy mozesz wyjasnic poniewaz z deka jedno przeczy drugiemu.



Mioduski jest oslizgly jak wegorz i jestem sobie dac w stanie reke uciac, ze za chwile skonczy sie El dorado w Warszawie, przyjdzie pierwszy gorszy sezon i zaczna sie klotnie. Jestem tez przekonany, ze jeszcze w tej dekadzie dojdzie do mniejszych lub wiekszych protestow kibicow.
Teoretycznie to jest możliwe w praktyce nieosiągalne, dopóki w pucharach regularnie jako federacja sie kompromitujemy. Wejście na pozycje 15 to regularne punktowanie na poziomie 5,5 - 6 pkt w każdym kolejnym sezonie. oprocz Legii nikt regularnie nie punktuje w rankingu. Natomiast najważniejszy i tak jest ranking klubu, bo ten decyduje o rozstawieniu a na ten każdy klub pracuje z osobna. Z rankingu krajowego można dopisać tylko 20% wartości czyli mniej niż jeden słaby sezon w LE (3remisy i 3 porażki)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując