Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23869
Stary 03.05.2017, 22:41
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego napisałem, że "podchodzą" pod wychowanków.

Jeśli jednak piłkarz zaczyna w klubie "A", trenuje tam ze dwa sezony i dajmy na to w wieku 12 lat przechodzi do klubu "B", gdzie gra aż do wieku seniora - to wg Ciebie będzie wychowankiem klubu "A"?
W takim przypadku uważam go za wychowanka klubu "A", gdzie zdobywał pierwsze, piłkarskie szlify. Przykład, który przytaczasz powyżej, pasuje wypisz wymaluj do historii Alana, z tym że on w Hutniku spędził 4 lata (od 6 do 10 roku życia) (http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Alan_Uryga).
Odpowiedz cytując