serek.c2 napisał(a):

Dlatego napisałem, że "podchodzą" pod wychowanków.
Jeśli jednak piłkarz zaczyna w klubie "A", trenuje tam ze dwa sezony i dajmy na to w wieku 12 lat przechodzi do klubu "B", gdzie gra aż do wieku seniora - to wg Ciebie będzie wychowankiem klubu "A"?
|
W takim przypadku uważam go za wychowanka klubu "A", gdzie zdobywał pierwsze, piłkarskie szlify. Przykład, który przytaczasz powyżej, pasuje wypisz wymaluj do historii Alana, z tym że on w Hutniku spędził 4 lata (od 6 do 10 roku życia) (
http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Alan_Uryga).