|
Levis,
Najważniejszą informację masz taką, że nie musi osobiście Twój Kolega stawić się po bilet, ani nie potrzebujesz do jego zakupu karty kibica. Teraz kombinuj. Możesz poprosić np. kogoś zaufanego z forum, robiąc mu przelew na konto, a on Ci kupi bilet i da przed meczem. Aż takiej kasy nie ryzykujesz i życzliwi ludzie pewnie się znajdą. Ja Ci swoich usług nie zaproponuję, bo akurat nie będę w okolicach stadionu do soboty, ponieważ mam w cholerę roboty.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
|