|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline
|
|
ashkeczup napisał(a): 
|
No tak. Przecież jak przyjdzie ktoś z 3 ligi hiszpańskiej to będzie to wielki kibic Wisły, który od 4 roku życia nie opuścił żadnego meczu. Kto nie jest u nas najemnikiem? Mały, Głowa, Brożek, ew. Misiek.
|
Miesiek ? serio ?
|
|