Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23854
Stary 03.05.2017, 09:34
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
No tak. Przecież jak przyjdzie ktoś z 3 ligi hiszpańskiej to będzie to wielki kibic Wisły, który od 4 roku życia nie opuścił żadnego meczu. Kto nie jest u nas najemnikiem? Mały, Głowa, Brożek, ew. Misiek.
Miesiek ? serio ?
Odpowiedz cytując