Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23853
Stary 02.05.2017, 21:42
Chyba jedyny z holenderskiego zaciągu był w stanie zrzec się części pensji, fajnie było go oglądac na Meczu Gwiazd, dostał chyba jedne z głośniejszych owacji.
Odpowiedz cytując