Karherop napisał(a):

Trudno wyrokować scenariusz końcówki sezonu. Wcześniej szanse na puchary widziałem w granicach 5-10%, teraz tak 1-2%.
Zakładając, że w pozostałych 6 meczach zdobywamy komplet punktów i musimy dodatkowo liczyć, że:
Lechia przegra minimum 2 mecze i w jednym zanotuje remis.
Legia przegra minimum 2 mecze i w jednym zanotuje remis.
Lech przegra 3 mecze lub przegra 2 spotkania i zanotuje 2 remisy.
Jagiellonia przegra 3 mecze i zanotuje 1 remis.
Muszą się spełnić 2 z powyższych warunków. Jednak czy stać nas na wygranie wszystkich spotkań? nie postawię na to złotówki....
Mam nadzieję, że w klubie (drużynie) nikt nie odpuści walki o każdy punkty. Wszyscy wiemy jakie są one dla nas cenne.
|
W przypadku naszych zwycięstw do końca to aby wyprzedzić pierwszą czwórkę, w pięciu meczach (Legia ma na to 6 spotkań) musimy liczyć na:
Lechia przegra minimum 1 mecze i w jednym zanotuje remis.
Mecze, w których mogą stracić pkt.:
-Lech - Lechia
-Legia - Lechia
Legia przegra minimum 2 mecze i w jednym zanotuje remis (tu Legia ma jeden mecz więcej, bo już z nami nie gra, a w założeniu jest, że wygrywamy ze wszystkimi)
Mecze, w których mogą stracić pkt.:
-Legia - Lech
-Jaga - Legia
-Legia - Lechia
Lech przegra 2 mecze lub przegra 1 spotkania i zanotuje 2 remisy.
Mecze, w których mogą stracić pkt.:
-Legia - Lech
-Lech - Lechia
-Jaga - Lech
Jagiellonia przegra 2 mecze i zanotuje 1 remis.
Mecze, w których mogą stracić pkt.:
-Lechia - Jaga
-Jaga - Legia
-Jaga - Lech
Chyba się nie pomyliłem. Jeśli tak to proszę mnie poprawić.