|
Fajnie, naprawdę fajnie piłkarze Lecha dostali dzisiaj po głowach.
Ten wynik pokazuje, że naprawdę w tej Ekstraklasie można wygrać z każdym. Dlaczego nie mielibyśmy uzbierać maxa do końca?
A nawet jak nie wyjdzie, to i tak po tych wszystkich zawirowaniach jest super
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|