Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#548
Stary 02.05.2017, 19:04
Założenie, że zdobywamy do końca 18 punktów, czyli kończymy sezon z 41 punktami.
Żeby taki wynik dał 3 miejsce, muszą być spełnione dwa z czterech warunków łącznie:

-Legia nie może zdobyć do końca więcej niż 9 punktów
-Lechia nie może zdobyć do końca więcej niż 9 punktów.
-Lech nie może zdobyć do końca więcej niż 8 punktów.
-Jaga nie może zdobyć do końca więcej niż 7 punktów.

Możliwe? Tak. Prawdopodobne? Nie. Ale oczywiście może się zdarzyć, że Legia prze.ebie w Białymstoku i powiedzmy u siebie z Termalicą i Lechem, a Lechia oczywiście u nas, w Warszawie, i powiedzmy Poznaniu. Natomiast 6 kolejnych zwycięstw Wisły to ogromnie trudne zadanie i na tym drużyna powinna się skupić.

Na koniec pół żartem: nie bądźmy minimalistami! Spełnienie wszystkich tych 5 warunków łącznie daje nam zasłużone mistrzostwo Polski, a także oznacza największe pijaństwo w dziejach tego miasta Do tego spadek płaczliwej sąsiadki i pełna ekstaza. A co!
Odpowiedz cytując