Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23848
Stary 02.05.2017, 17:46
piotek napisał(a):Wyświetl post
Pocieszające jest, że parę miesięcy temu największym problemem na forum byla kwestia bankructwa, a teraz pomeczowy wywiad bramkarza.
To jedno.
A drugie to to, że rok temu uwazalismy ze po stracie Cierzniaka nie znajdziemy bramkarza.


A prawda jest taka, ze wczesniej mielismy po prostu paralitykow (procz Pareki). I teraz sie jaramy bo byle zmiennik ktory nic nie grał, przyjdzie do nas i wybroni pare akcji. Niby nic, a jednak w naszej lidze coś wielkiego (patrz Śląsk z Pawełkiem ... ile im bramek zajebał to jego!)
Jak nie Załuska to ktoś inny ...(nie mylić z tymi co byli...Buchal i Miskiewicz w jednej druzynie to brzmi jak Mójta i Jankowski...serio)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując