piotek napisał(a):

|
Pocieszające jest, że parę miesięcy temu największym problemem na forum byla kwestia bankructwa, a teraz pomeczowy wywiad bramkarza.
|
To jedno.
A drugie to to, że rok temu uwazalismy ze po stracie Cierzniaka nie znajdziemy bramkarza.
A prawda jest taka, ze wczesniej mielismy po prostu paralitykow (procz Pareki). I teraz sie jaramy bo byle zmiennik ktory nic nie grał, przyjdzie do nas i wybroni pare akcji. Niby nic, a jednak w naszej lidze coś wielkiego (patrz Śląsk z Pawełkiem ...

ile im bramek zajebał to jego!)
Jak nie Załuska to ktoś inny ...(nie mylić z tymi co byli...Buchal i Miskiewicz w jednej druzynie to brzmi jak Mójta i Jankowski...serio)