Virusman napisał(a):

|
To o Ondrasku? Przecież ciężko będzie nam o lepszego rezerwowego napastnika (czasami nawet trzeciego).
|
Płacimy mu tyle, że patrząc na pieniądze powinien być pierwszym na zmianę z Brożkiem, a nie zapychaczem miejsca na ławce, które przy dwóch ogarniętych pierwszych napastnikach mógłby zająć Krzysiu Drzazga