Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19796
Stary 02.05.2017, 16:56
Virusman napisał(a):Wyświetl post
To o Ondrasku? Przecież ciężko będzie nam o lepszego rezerwowego napastnika (czasami nawet trzeciego).
Płacimy mu tyle, że patrząc na pieniądze powinien być pierwszym na zmianę z Brożkiem, a nie zapychaczem miejsca na ławce, które przy dwóch ogarniętych pierwszych napastnikach mógłby zająć Krzysiu Drzazga
Odpowiedz cytując