Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23844
Stary 02.05.2017, 15:02
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Załuska nie pomyślał zanim się odezwał i wyszło jak wyszło. Nie powinien tego w tym momencie mówić i tyle.
A Załuska nie jest też na takim poziomie, żeby nie dało się kogoś zbliżonego za podobną kasę podpisać.
Poza tym Miśkiewicz aż tak dużo słabszy nie jest i wierzę, że przy obecnej obronie i przy Kiko, jest wstanie grać na poziomie co najmniej takim jak obecnie Załuska.
Taaaa
Zwłaszcza nogami i na przedpolu.
On się tego nie nauczył i już nigdy nie nauczy.

Załuska jest w miarę solidny, choć faktycznie zdarzały mu się prawie pawełki...

Jeśli mielibyśmy zostać z Miśkiem jako pierwszym to musielibyśmy sklecić blok defensywny nie dopuszczający rywala na 25 metrów przed bramką i nie zezwalający na żadne, ale to żadne dośrodkowania.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując