Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23843
Stary 02.05.2017, 14:45
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jak najemnik zejdzie ze swoich oczekiwań finansowych
No tak. Przecież jak przyjdzie ktoś z 3 ligi hiszpańskiej to będzie to wielki kibic Wisły, który od 4 roku życia nie opuścił żadnego meczu. Kto nie jest u nas najemnikiem? Mały, Głowa, Brożek, ew. Misiek.
Odpowiedz cytując