Jeden z niemieckojęzycznych portali ogłosił że w najbliższym okienku transferowym Wisła ma otworzyć wór z pieniędzmi:
https://www.transfermarkt.pl/wisla-k...hte/verein/422
Mirror dla potomnych:
http://i63.tinypic.com/efjh9k.jpg
-----
Nie ma to jak pomylić Badię z Messim...