Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19791
Stary 02.05.2017, 14:15
Jeden z niemieckojęzycznych portali ogłosił że w najbliższym okienku transferowym Wisła ma otworzyć wór z pieniędzmi: https://www.transfermarkt.pl/wisla-k...hte/verein/422

Mirror dla potomnych: http://i63.tinypic.com/efjh9k.jpg


-----
Nie ma to jak pomylić Badię z Messim...
Ostatnio edytowane przez InQ : 02.05.2017 o godz. 14:45.
Odpowiedz cytując