|
Niektórzy to powinni wziąć rozbieg i przepierdzielić głową w ścianę.Jasne, Załuska teraz broni dobrze,ale cofnijcie się kilka kolejek wstecz lub na początek sezonu gdzie, nie grał rewelacyjnie i połowa forum chciała go wyrzucić.Najlepszy bramkarz? nie,dobry bramkarz.
|