guardian_angel napisał(a):

|
Najlepszy bramkarz odkąd świadomie oglądam Wisłę, czyli od 2000 r.
|
Mimo, że wiadomo jaki jest stosunek do dwójki n/w, to od strzała jestem w stanie Ci wymienić 3 lepszych (biorąc pod uwagę to, co grali u nas) z ostatnich 10 lat:
- Dolha
- Pareiko
- Cierzniak
A biorąc pod uwagę 17 lat, to ta trójka plus dorzuciłbym jeszcze Majdana (wyłączając mecz rewanżowy z Panathinaikosem)