Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23837
Stary 02.05.2017, 10:39
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Najlepszy bramkarz odkąd świadomie oglądam Wisłę, czyli od 2000 r.
Mimo, że wiadomo jaki jest stosunek do dwójki n/w, to od strzała jestem w stanie Ci wymienić 3 lepszych (biorąc pod uwagę to, co grali u nas) z ostatnich 10 lat:

- Dolha
- Pareiko
- Cierzniak

A biorąc pod uwagę 17 lat, to ta trójka plus dorzuciłbym jeszcze Majdana (wyłączając mecz rewanżowy z Panathinaikosem)
Odpowiedz cytując