Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23829
Stary 01.05.2017, 22:29
Ja tylko tonuje nastroje odnośnie Załuski; bramkarz jakich było wielu u nas, ma swoje mankamenty, trafiają mu się spore klopsy - na jego szczęście żaden oczywisty klops nie kosztował nas jeszcze gola. Było parę takich bramek, że się moim zdaniem źle zachował, ale jak na razie jego 'Pawełki' nas nic nie kosztowały. Moim zdaniem - do czasu, bo jest w tym dość regularny.

Wiadomo każdemu bramkarzowi czasem się coś zdarza, niestety Załusce ostatnio częściej. Miewał też dobre mecze i interwencje ale nic ponad szeroko pojęty standard. Statystyki bramkarskie to potwierdzają (bodajże 67% obronionych strzałów) co go klasyfikuje trochę poniżej środka ligowej stawki. To są właśnie powody dlaczego praktycznie w każdym klubie do którego przychodził siadał na ławie. Jak dla mnie Miśkiewicz w swoim ostatnim pełnym sezonie (co nie przedłużył kontraktu) był lepszy (po powrocie już grał gorzej), a ten kłamczuch Cierzniak dwie klasy lepszy. Mimo wszystko muszę przyznać, że Załuska jest lepszym golkiperem niż pan ręcznik Buchalik.

Skoro nasz 'sympatyczny' Łukasz jest zagorzałym kibicem Legii to nie widzę powodów, aby dawać mu jakąkolwiek taryfę ulgową - ot zwykły najemnik. Jeśli prawdą jest, że ma wymagania finansowe to powinniśmy go pożegnać po sezonie. Jeśli z nich zejdzie to nadal bym się zastanowił czy nie lepiej się rozglądnąć za jakimś pewniejszym lub bardziej perspektywicznym bramkarzem. Tyle ode mnie odnośnie Załuski.

Co do Boguskiego - trudno wymagać od solidnego ligowca, żeby w każdej rundzie wykręcał obłędne statystyki, a tak trzeba nazwać to co zrobił w poprzedniej. W sumie drugi sezon z rzędu zakręci się koło 10 goli w sezonie i to jest wynik o którym Sarki mógł conajwyżej pomarzyć w całej swojej dorosłej karierze. Mimo wszystko ostatnio mało jest pod grą, dlatego też uważam, że jest w słabszej formie i widziałbym Bartosza, który daje dobre zmiany. Pytanie tylko czy jest w stanie rozegrać chociażby te 70 minut na takiej intensywności jak ostatnio prezentował, gdy wchodził na zmianę. Trzeba mu dać szansę.

PS. Kibicowanie innej drużynie jest OK, gadanie, że życzy się rywalowi mistrzostwa już nie. Daleko nie szukając - Wolski potrafił się z klasą wypowiedzieć, Załuska ma z tym ewidentny problem.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.05.2017 o godz. 22:40.
Odpowiedz cytując