Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23828
Stary 01.05.2017, 21:42
s1mone

Pisałem gdzieś tam w odpowiedzi na twojego posta odnośnie formy Bogusia, że oczywiście doceniam te 2 hattricki i 9 bramek na jesień, ale jestem niemalże pewny, że na wiosnę nawet połowy z tego nie ustrzeli co się póki co sprawdza. Poprzednie zdanie to gładkie przejście odnośnie twojej opinii o moim emocjonalnym podejściu. Otóż zastanawiam się o co ci chodzi, bo, poważnie, nie mam pojęcia.

Markfire20 napisał(a):Wyświetl post
Pola zresztą też wyjebać - za Espanyolem jest.
Szczególnie, że w Krakowie gra się piłkę na wzór Barcelony
Odpowiedz cytując