s1mone
Pisałem gdzieś tam w odpowiedzi na twojego posta odnośnie formy Bogusia, że oczywiście doceniam te 2 hattricki i 9 bramek na jesień, ale jestem niemalże pewny, że na wiosnę nawet połowy z tego nie ustrzeli co się póki co sprawdza. Poprzednie zdanie to gładkie przejście odnośnie twojej opinii o moim emocjonalnym podejściu. Otóż zastanawiam się o co ci chodzi, bo, poważnie, nie mam pojęcia.
Markfire20 napisał(a):

|
Pola zresztą też wyjebać - za Espanyolem jest.
|
Szczególnie, że w Krakowie gra się piłkę na wzór Barcelony
