|
Może Boguski nie jest kochany na forum, bo jest nijaki? Czym się ten piłkarz charakteryzuje? Drybling? Guerrier miał. Szybkość? Sarki miał. Uderzenia Brleka, przebojowości Stilicia czy agresji i nieustępliwości Lloncha też nie ma. Lubi zmarnować okazje,strzelić farfocla w okazji, gdy oczekuje się przynajmniej zatrudnienia bramkarza. Nic do niego osobiście nie mam (zapewne nikt z forum nie ma), ale na Wisłę jest od dawna za słaby i gadanie o Bogusiu 09' tego nie zmieni. PS: Dajesz Dziki! *blink blink* s1meone
Co do samego Załuski. Sympatyczny gość, który przygodę z profesjonalną piłką zaczął właśnie w Legii i pewnie jest jej kibicem. Swoje zadanie w bezpośrednim meczu wykonał b.dobrze. Baszczyński przed ostatnim meczem z BBT też mówił, że sercem za Wisłą, rozumem za BBT.
Z tymi matematycznymi szansami to jest śmiech na sali panowie. Po 1: nie będziemy grać już z Legią, więc nam niczego złego nie życzył, wszystko w naszych rękach, MP o krok. Po 2: jestem ciekawy jak to wygląda procentowo
|