JrQ- napisał(a):

|
Widział i nie zdecydował się dać kartki, zobacz sobie dokładnie mecz na powtórce i tą sytuację jak masz możliwość.
|
Nie zrozumiałeś ironii. Powinien dać kartkę co jest oczywiste - ale zabrakło mu odwagi bo wykluczyłby trójkątną twarz z następnego meczu. A opierdziel? Nie bądźmy śmieszni - tak zabolało "Nurkovica" że się pewnie potem zwijał ze śmiechu w szatni.