Temat: Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 01.05.2017, 11:58
Wydaje mi się, że nie.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akcie_majowki/

Tutaj jest napisane, że strefa kibica dziś (1 maja) jest nieczynna. Jutro i w środę (2,3 maja) funkcjonuje normalnie.
Zakładam, że podobnie jest z Wiślackim Światem.
Odpowiedz cytując