Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 01.05.2017, 09:48
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
No to .... trzeba dac Kiko znac, ze odpuszczamy mecz z Lechia bo jeszcze niechcacy sie zalapiemy na czwarte miejsce i caly przyszly sezon na straty:(
Z Lechią nic nie odpuszczamy! Gramy na 100%

Takie mecze dla kibiców trzeba wygrać. Gdzie indziej można pogubić punkty. Odpuściliśmy Łęczną a wczoraj spieliśmy dupy na cwelke. Tak to działa.

Poza tym walczymy o jak najwyższe miejsce bo pomiędzy 8 a 5 jest 600 tysięcy pln różnicy. Jest o co grać.

btw
Nie mówię że wiem że nie chcemy grac w pucharach ale czuję że średnio w klubie chcą. Tak myślę. Ale nie mogą tego powiedzieć bo ludzie by na stadion nie przyszli. Tak czy owak z Lechią zagramy na 100%. O to jestem spokojny.

Charlie napisał(a):Wyświetl post
Lubina bym się nie czepiał, przejście Partizana, choć fartowne, to na ich warunki spory sukces
Ja się nie czepiam, bardzo doceniam - tylko to wszystko za cenę walki dzisiaj o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 01.05.2017 o godz. 11:48.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując