wiesniak842 napisał(a):

|
No to .... trzeba dac Kiko znac, ze odpuszczamy mecz z Lechia bo jeszcze niechcacy sie zalapiemy na czwarte miejsce i caly przyszly sezon na straty:(
|
Z Lechią nic nie odpuszczamy! Gramy na 100%
Takie mecze dla kibiców trzeba wygrać. Gdzie indziej można pogubić punkty. Odpuściliśmy Łęczną a wczoraj spieliśmy dupy na cwelke. Tak to działa.
Poza tym walczymy o jak najwyższe miejsce bo pomiędzy 8 a 5 jest 600 tysięcy pln różnicy. Jest o co grać.
btw
Nie mówię że wiem że nie chcemy grac w pucharach ale czuję że średnio w klubie chcą. Tak myślę. Ale nie mogą tego powiedzieć bo ludzie by na stadion nie przyszli. Tak czy owak z Lechią zagramy na 100%. O to jestem spokojny.
Charlie napisał(a):

Lubina bym się nie czepiał, przejście Partizana, choć fartowne, to na ich warunki spory sukces
|
Ja się nie czepiam, bardzo doceniam - tylko to wszystko za cenę walki dzisiaj o utrzymanie.