Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 01.05.2017, 09:43
No to .... trzeba dac Kiko znac, ze odpuszczamy mecz z Lechia bo jeszcze niechcacy sie zalapiemy na czwarte miejsce i caly przyszly sezon na straty:(
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 01.05.2017 o godz. 09:43.
Odpowiedz cytując