Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 01.05.2017, 09:28
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dariook

Pogadamy w przyszłym sezonie jak będziemy mieć tą przyjemność kibicowania Naszym w pucharach. Na razie to takie teoretyczne dywagacje

btw
Jak grać w pucharach to z 1-2 miejsca bądź z PP. 3 i 4 zespół zaczynają 2-3 tygodnie wcześniej.
No i co z tego, ze zaczynają wcześniej? Juz nawet na maksymalnej niechęci i obawie przed pucharami...mozna to potraktowac jako sparing, etap przygotowań.

Rozumiem, ze potencjalni przeciwnicy są na pełnej piżdzie i w szczytowej formie rozgrywkowej ? Pytam, bo za bardzo nie interesuje sie rozgrywkami w Andorze, Luksemburgu, Walii, Łotwie czy na Malcie.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 01.05.2017 o godz. 09:39.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując