|
Obrona zaskakująco pewnie. Bardzo dobry mecz Łukasza, Ivana i Alana (brawo!), świetnie Cywka, Sadlok też zagrał dobre zawody, choć bramka faktycznie jego. Niewątpliwie wpływ na postawę linii obronnej miało defensywne ustawienie środka pola. Cała trójka środkowych pomocników zasługuje na wyróżnienie. W składzie Brlek Llonch Mąka to najsilniejszy środek pola w Polsce.
Niestety skrzydła i atak źle. Paweł walczy, stara się, pracuje, ale brakuje mu błysku, szybkości, także decyzji. Natomiast Mały i Boguś są zupełnie bez formy. Przyłączam się do głosów, że pora na Bartosza i może Videmonta.
Niewątpliwie największą gwiazdą tej Wisły jest trener. Wyjątkowo inteligentnie ustawia drużynę, uczy się na błędach, umiejętnie korzysta z potencjału całej ekipy. Jest lojalny wobec wszystkich swoich ludzi i widać, że ekipa go szanuje. Kiko zasługuje na nowy kontrakt. Mam nadzieję, że zostanie z nami na lata. Przedłużanie kontraktów powinno zacząć się właśnie od niego.
Na Lechii powinno być przynajmniej 20 tysięcy. Ja zawsze przychodzę z synami, tym razem postaram się wziąć kogoś jeszcze.
|