Fajnie, że po wielu latach mamy w końcu trenera za którym zawodnicy pójdą w ogień.
Zawierzyli mu i widać efekty, systematycznie osiągamy coraz lepsze wyniki. Idziemy do góry.
Ostatnie lata mizerii powodowały, że wątpiłem w nasz powrót, ale teraz widzę że jesteśmy coraz bliżej najlepszej trójki.
Spokojnie, powoli. Uda się zająć 4 miejsce-fajnie. Nie uda się, wówczas tragedii też nie będzie. Budujemy mocny zespół który pewnie za rok, dwa będzie miał powalczyć o MP. Należy się cieszyć, bo widać że to wszystko powoli, idzie do przodu.
Wszyscy na kolejny mecz. Zapełnijmy kolejny raz twierdzę R22.
