Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 01.05.2017, 06:24
regan napisał(a):Wyświetl post
Cooo?

W marcu Legia jakby wygrała 3;0 to nie możnaby mieć za dużych pretensji o to. Nawet sytuacji wiecej stworzylismy dzisiaj niż wtedy.
''Przewaga'' Legii wynikała z tego, że wyciągnelismy wnioski z marca własnie i gralismy taktycznie zdyscyplinowani w defensywie. W marcu do 10 minuty Legia miała 3 sety a dzisiaj pierwsza seta była chyba po naszej bramce dopiero.
Piłka nożna nie polega na wymianie podań na własnej połowie lub na połowie przeciwnika max do 20 metra. Legia dziś się nie mogła przebić bo zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie, na dodatek mieliśmy kilka dobrych akcji i dogodnych okazji do zdobycia bramki czego zabrakło w marcu. Dla mnie bez dwóch zdań zagraliśmy bardziej dojrzale niż wtedy i wynik to odzwierciedlił
Nie ma co tłumaczyć tym ludziom...Co dopiero nie wiadomo było czy Wisła przetrwa w Ekstraklasie , a ci już puchary widza i remis na Łazienkowskiej w kategoriach porażki rozpatrują
Odpowiedz cytując