Temat
:
[XXXI KOLEJKA] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 30 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
117
01.05.2017, 05:00
A gdzie ten wywiad z Sarapata? He ....a juz widzę jak wchodzi Glowa do szatni i mówi grami na alibi żeby nie było pucharów
ludzie ogarnijcie się zdarzył się słabszy mecz i tyle. Walka o puchary wciąż trwa. Amen
konik28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konik28
Znajdź inne posty napisane przez konik28