Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 01.05.2017, 05:00
A gdzie ten wywiad z Sarapata? He ....a juz widzę jak wchodzi Glowa do szatni i mówi grami na alibi żeby nie było pucharów ludzie ogarnijcie się zdarzył się słabszy mecz i tyle. Walka o puchary wciąż trwa. Amen
Odpowiedz cytując