|
Talent to jedno, a ciężka praca drugie.
Wielu wyróżniających się młodzików 'odpada' i nie jest to wina trenera/ów tylko ich nieprofesjonalnego podejścia / odpuszczania / pozaboiskowego trybu życia. Prędzej wybije się ciężko pracujący średniak niż gwiazdor, który nie potrafi się wyrzec pewnych rzeczy i całkowicie skupić na piłce.
|