abcabc napisał(a):

|
Dokładnie. Remis niczego Wiśle nie daje w tym meczu. Tylko wygrana dawała szansę na puchary.
|
A co Was tak do tych pucharów ciągnie ?
Nie mamy kompletnego składu, by grać równocześnie na dwóch frontach.
Pozwólcie zarządowi wyjść na prostą finansową oraz ogarnąć skład.
