Karherop napisał(a):

|
Przeszedł obok gry i chyba faktycznie jest na wylocie z BVB.
|
A to szkoda, przecież to legenda tego klubu... Mogliby coś z Lewym, Piszczkiem i Smolarkiem razem podziałać
serek.c2 napisał(a):

Ps. Prawdziwy talent zawsze się obroni? Bzdura... Przykładowo -mieliśmy kiedyś zajebistego młodzieżowca, Darka Zawadzkiego, talent jakich mało. Niczego w piłce nie osiągnął, wg Ciebie pewnie nie miał talentu (odpowiednich umiejętności)
|
A czym się wyróżniał? Bo ktoś efektowny nie zawsze jest efektywny i odwrotnie. Kolejny raz można podać przykład Burligi, który poruszał się jak paralityk, gracji Kroosa nie miał raczej, a robił tyle zamieszania z przodu, że się czasem za głowę łapałem.