Mówisz, że Kuba by chciał się pokazać w pucharach, bo jeszcze młody i perspektywiczny? Sam już na pewno wie czy przyjdzie do nas latem, czy dopiero za rok/dwa.
Odnośnie transferu Petara i tego, że jesteśmy w stanie go zatrzymać to nawet trochę się zastanowiłem czy na serio to napisałeś. Nikt klubowi ze środka polskiej tabeli nie da !sic 4.5mln euro za pomocnika, który nie robi liczb jak Kosta i jest w wieku Petara.