Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11917
Stary 30.04.2017, 08:29
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
"Nie ten charakter"... A skąd Ty wiesz jaki Brożek ma/miał charakter? Brożka zmarnowano - nie On się zmarnował, tylko jego zmarnowano (między innymi Kasperczak).
Oczywiście z jednej strony zgadzam się z tym co napisałeś o zmarnowaniu i w kolejnym wpisie o talencie bo też widziałem braci w juniorach i widziałem w nich wtedy potencjał na graczy formatu europejskiego.
Po części sam też się zmarnował. Na chwałę Wisły, a swoją zgubę grał tu o wiele za długo, wyjazd był bardzo spóźniony i byle gdzie.
Odpowiedz cytując