Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11916
Stary 30.04.2017, 00:17
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Jego miejsce jest w Wiśle bo.. ? Domyślam się, że chodzi o fakt bycia wychowankiem. Ale pamiętam też jego powrót z Włoch kiedy odrzucił możliwośc przejścia do Wisły czyniąc to zreszta dosc radykalnie,( Wisła go wtedy potrzebowała ) wybierając kase w Gdańsku. Nie widze powodu dla ktorego teraz Wisla miałaby pomagać jemu gdyż zawodników na jego pozycji mamy nawet za dużo (to czy prezentują odpowiednia wartosc to inny temat)
Bo nie spi.er.dolił z klubu za darmo i Wisła na nim zarobiła. Nie kombinował jak śmieć Handzlik. To że jest naszym wychowankiem nie znaczy że ma być naszym niewolnikiem. Nie oczekuje od wychowanków poświęcenia a zwykłej przyzwoitości. Odszedł z Wisły za kasę. Wisła na nim zarobiła. Nie poszedł do parchów. Dla mnie OK. Ja nie mam pretensji do niego że odszedł do Gdańska. A teraz jak pewnie kogoś sprzedamy ze środka Chrapek byłby dobrym nabytkiem.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując