pomeran napisał(a):

|
Jego miejsce jest w Wiśle bo.. ? Domyślam się, że chodzi o fakt bycia wychowankiem. Ale pamiętam też jego powrót z Włoch kiedy odrzucił możliwośc przejścia do Wisły czyniąc to zreszta dosc radykalnie,( Wisła go wtedy potrzebowała ) wybierając kase w Gdańsku. Nie widze powodu dla ktorego teraz Wisla miałaby pomagać jemu gdyż zawodników na jego pozycji mamy nawet za dużo (to czy prezentują odpowiednia wartosc to inny temat)
|
Bo nie spi.er.dolił z klubu za darmo i Wisła na nim zarobiła. Nie kombinował jak śmieć Handzlik. To że jest naszym wychowankiem nie znaczy że ma być naszym niewolnikiem. Nie oczekuje od wychowanków poświęcenia a zwykłej przyzwoitości. Odszedł z Wisły za kasę. Wisła na nim zarobiła. Nie poszedł do parchów. Dla mnie OK. Ja nie mam pretensji do niego że odszedł do Gdańska. A teraz jak pewnie kogoś sprzedamy ze środka Chrapek byłby dobrym nabytkiem.