Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11915
Stary 29.04.2017, 22:50
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Też nad tym się zastanawiałem. Fajnie by było żeby wrócił do Wisły gdzie jest jego miejsce.
[...]
Jego miejsce jest w Wiśle bo.. ? Domyślam się, że chodzi o fakt bycia wychowankiem. Ale pamiętam też jego powrót z Włoch kiedy odrzucił możliwośc przejścia do Wisły czyniąc to zreszta dosc radykalnie,( Wisła go wtedy potrzebowała ) wybierając kase w Gdańsku. Nie widze powodu dla ktorego teraz Wisla miałaby pomagać jemu gdyż zawodników na jego pozycji mamy nawet za dużo (to czy prezentują odpowiednia wartosc to inny temat)
Odpowiedz cytując