Ogryzek napisał(a):

Też nad tym się zastanawiałem. Fajnie by było żeby wrócił do Wisły gdzie jest jego miejsce.
[...]
|
Jego miejsce jest w Wiśle bo.. ? Domyślam się, że chodzi o fakt bycia wychowankiem. Ale pamiętam też jego powrót z Włoch kiedy odrzucił możliwośc przejścia do Wisły czyniąc to zreszta dosc radykalnie,( Wisła go wtedy potrzebowała ) wybierając kase w Gdańsku. Nie widze powodu dla ktorego teraz Wisla miałaby pomagać jemu gdyż zawodników na jego pozycji mamy nawet za dużo (to czy prezentują odpowiednia wartosc to inny temat)