wściekłe pięści węża napisał(a):

Michał Chrapek dziś poza kadrą Lechii.
Jest kontuzjowany, czy aż tak mu nie idzie?
|
Też nad tym się zastanawiałem. Fajnie by było żeby wrócił do Wisły gdzie jest jego miejsce.
ashkeczup napisał(a):

|
Vardy zaczął grać w poważną piłkę w wieku 25 lat. Jeśli Brożek zmarnował talent, to nie można zrzucać winy na szkoleniowca, bo prawdziwy talent obroni się zawsze. Poza tym skąd wiesz, że to nie dzięki Kasperczakowi jest teraz top 10 strzelców ekstraklasy? No skąd?
|
Ciekawe jakby zaczął grać w poważną piłkę w wieku 19 lat. Co by osiągnął?
Był Grzegorz Piechna znaleziony w niższych ligaj który debiutował w ekstraklasie w wieku 29 lat i został królem strzelców.
Ale to raczej źle świadczy o skautach, trenerach w pierwszej kolejności że diamenty biegają w niższych ligach zamiast błyszczeć na najwyższym szczeblu.
Pytanie ile talentów nie wyłowiono?