|
Nie sądzę. Nie ten charakter.
Biton tam samo zniknął po odejściu z Wisły jak Brożek po wyjeździe za granicę. Tak samo Jak Stilic w klubach poza ekstraklasą.
Niektórzy po prostu nadają się do gry w Polsce. Tylko
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|