Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11905
Stary 29.04.2017, 17:35
Ogryzek napisał(a):
To jeśli idziemy "na chama" mistrzu manipulacji to porównajmy 2 najlepsze sezony Pawła do najlepszego sezonu Bitona a nie te po 30-ce i wyliczmy średnią?

Paweł
2007/2008 23 gole w 27 meczach. - 0,85 bramki na mecz
2008/2009 19 goli w 27 meczach - 0,70

"klasyczny napastnik" Biton
11 goli, w 25 meczach - 0,44

Dzieli ich przepaść! Paweł nokautuje "klasycznego napastnika" Bitona.

Do tych liczb nawet Biton się nie zbliżył. .
Bzdury i porównywanie rzeczy nieporównywalnych. Jak porównywanie jabłek do samochodów.
Biton miał do dyspozycji tylko 1 sezon w Ekstraklasie, a tak naprawdę tylko rundę jesienną, bo na wiosnę grał ogony.
Brożek zagrał tych sezonów znacznie więcej, więc jest z czego wybierać, poza tym miał czas się wprowadzić i ograć. Bitona od wiosny praktycznie nie wystawiano wiedząc, że i tak go nie wykupimy..
Zgodzisz się też z tym, że ani Brożek, ani Biton nie pokazali niczego w innych ligach?

Nigdzie nie stawiam Bitona przed Brożkiem.
Natomiast twierdzę, że nie mieliśmy od czasów Brożka lepszego napastnika od Bitona. Żadne Sikorskie, Zachary, Ondraszki, Jankowscy nawet do Bitona się nie zbliżyli.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując