|
Ja mam 35 lat i od kilku chodzę na zachodnią.
Jest wokół mnie ekipa która jest na każdym meczu w tych samych miejscach, ale na meczach top są akcje że przyjdzie 15 spóźniona 4-osobowa rodzina z popcornem i colą - także sami wiecie.
Ważne abyście chodzili, odłóżcie troszkę kaski to roczniaka kupicie i jest pozamiatany problem kto chodzi a kto nie.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
|