inspektor erektor napisał(a):

|
Nawet jeśli mieliby im odjąć punkty, to raczej w sezonie 2017/18.
|
No właśnie nie do końca, bo (według tego paragrafu) sprawa miała być wyjaśniona do 30-ego listopada 2016, więc to już drugi termin Lechii - pierwszy minął 30-ego czerwca. W teorii mogą odjąć punkty nawet w tym sezonie.