Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
konvict1993
Member
Od: 09.2016
Offline
#
77670
25.04.2017, 11:29
Llonch ma z tego co się orientuję klauzulę przedłużenia o rok, może kombinują bo chcą go na dłużej.
A Dahan ma w swojej agencji całkiem ciekawych zawodników, nie tylko Bitona. Zawsze warto mieć dobre stosunki.
Ostatnio edytowane przez konvict1993 : 25.04.2017 o godz. 11:33.
konvict1993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konvict1993
Znajdź inne posty napisane przez konvict1993