Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77667
Stary 25.04.2017, 09:59
Mamy za dużą stratę do Lechii, ważniejsze by utrzymać piątą pozycję a od zespołu będącego na ósmej pozycji dzielą nas raptem dwa punkty. Trzeba wygrywać u siebie a forma zespołu na dzień dzisiejszy nie jest najwyższa. Co do transferów to nie wiem czy pozycja Junco w klubie jest aż tak mocna jak w zimie zwłaszcza, że firmowane przez niego transfery w ogólnym rozrachunku nie wychodzą in plus a już na pewno nie okazały się dotychczas wzmocnieniem realnym Wisły.
Odpowiedz cytując